Rekrutacja

Osoby zainteresowane współpracą z biurem TranslatorKLO, prosimy o przesyłanie swoich zgłoszeń, korzystając z odpowiednich formularzy zgłoszeniowych zamieszczonych poniżej:

Kliknij i pobierz

*Po pobraniu, prosimy o zapisanie pliku, wypełnienie wszystkich wymaganych rubryk (dokumenty, w których rubryki  będą wypełnione w sposób niekompletny, nie będą rozpatrywane), a następnie dostarczenie go drogą elektroniczną wraz z kopiami dokumentów, które potwierdzają biegłą znajomość danego języka obcego/ danych języków obcych, w mowie i piśmie, pod adres e-mail firmy TranslatorKLO. Aplikacje lektorów, tłumaczy i przyszłych tłumaczy, nie wyrażających zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji, nie będą rozpatrywane.

W nawiązaniu do praktyk studenckich, zachęcamy wszystkich studentów** chętnych do odbycia praktyk w biurze TranslatorKLO o przesyłanie swoich zgłoszeń, korzystając z formularzy zgłoszeniowych zamieszczonych powyżej.

**Wszystkim praktykantom zalecamy zamieszczenie opisu wymogów stawianych przez daną uczelnię wyższą studentom, odbywającym praktyki w biurach tłumaczeń lub centrach językowych oraz podanie liczby godzin przeznaczonych na praktyki.

Tym samym informujemy, że PRAKTYKI TRANSLATORSKIE w związku z faktem, że wymagają dodatkowego nakładu pracy ze strony pracowników – zawodowych tłumaczy biura TranslatorKLO – są odpłatne. Cena za godzinę pracy doświadczonego tłumacza-weryfikatora nad przekładem wykonanym przez praktykanta wynosi 50 PLN brutto. Wystawiamy faktury VAT. Tego rodzaju praktyki mogą odbywać się drogą elektroniczną. W skład ceny wchodzi sprawdzenie przekładu pod względem merytorycznym oraz przekazanie uwag praktykantowi, celem udoskonalenia warsztatu przyszłego tłumacza. 1800 zzs na stronie przekładu rozumiane jest jako godzina pracy weryfikatora. Teksty źródłowe pochodzić będą z różnych dziedzin nauki, tak by praktykant miał szansę zaznajomić się z ich specyfiką. Liczba godzin pracy weryfikatora zależy od liczby wykupionych godzin przez praktykanta – serdecznie zapraszamy do korzystania z formularzy zgłoszeniowych:

Praktyki studenckie, dotyczące przeprowadzenia zajęć językowych, również w filiach naszego biura, także podczas wakacji, są, w naszym Centrum Kształcenia Języków Obcych w Łodzi, lub Ostoi Tłumaczeniowej na farmie edukacyjnej w filii Centrum, w okresie do 3. miesięcy, nieodpłatne.

Praktyki studenckie, dotyczące prac biurowych, takich jak dystrybucja ulotek, wykonywanie materiałów reklamowych, czy udział w akcjach marketingowych, organizowanych przez firmę TranslatorKLO są, w okresie do 3. miesięcy, nieodpłatne.

Dwie ostatnie propozycje mogą być ze sobą połączone, jednak czas pracy praktykanta nie może trwać dłużej niż 8h dziennie, w okresie do 3. miesięcy, w ciągu roku.

z góry dziękuję za poświęcony czas i zachęcamy do udzielania informacje na formularzach zgłoszeniowych, a także zachęcamy do dołączenia do naszego grona na FB, YT czy Google Firma.

Zadaj pytanie, korzystając z formularza komentarzy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *