Początek roku szkolnego.

Może zdarzyć się tak, że po przejrzeniu naszej propozycji zajęć warsztatowych  lub oferty dwutygodniowych obozów językowych , przeprowadzanych z udziałem native speakerów i z wykorzystaniem metody typu LARP, na naszej farmie edukacyjnej, w Summer House of English, okaże się, że nie będzie już możliwości zapisu na wybrane aktywności. W tej sytuacji należy przypuszczać, że wakacje wkroczyły w ostatni etap swojej podróży i warto zacząć myśleć o przygotowaniach do kolejnego roku szkolnego.

Zachęcamy zatem do zapisów na nasze anglo- lub niemieckojęzyczne zajęcia indywidualne, grupowe lub prowadzone przez komunikator internetowy, przez cały rok, a do 31.08, by nie stracić szansy na skorzystanie z pakietu zniżek, które obowiązują do ostatniego dnia wakacji, do godz. 23:59. W TranslatorKLO jest również możliwość wykupienia zajęć typu Business English lub konwersacji z native speakerami. W tym miejscu można podpatrzeć ich pracę podczas dodatkowych, nieodpłatnych zajęć językowych, przeprowadzonych w minionych latach, w naszym Centrum Językowym, w ciągu całego roku szkolnego, pod nazwą Speakers’ Corner .


Zapisy na zajęcia językowe [również języka polskiego dla obcokrajowców], w cenie ze zniżką lub zniżkami, przyjmujemy za pośrednictwem tego formularza:

Formularz należy pobrać i wypełnić a następnie odesłać pod nasz adres e-mail, ponieważ na jego podstawie dokonujemy wstępnej, nieodpłatnej wyceny. Zgłoszenia możliwe są również za pośrednictwem wiadomości e-mail. Zapisy na zajęcia w obniżonej cenie przyjmujemy także za pośrednictwem poniższego formularza komentarzy. Formularze zgłoszeniowe nie są publikowane. Odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia korzystając z podanego adresu e-mail.

*skuteczne polecenie usług językowych firmy TranslatorKLO oznacza podpisanie umowy z nowym słuchaczem Centrum Językowego TranslatorKLO na okres co najmniej 3. miesięcy.

**należy pamiętać, że niektóre ze zniżek, przyznawane w firmie TranslatorKLO, sumują się, jednakże przyznawane są do 31.08 do godz. 23:59, co oznacza, że wszystkie formalności związane z ustaleniami, tworzeniem harmonogramu zajęć na podstawie formularza zgłoszeniowego oraz dostarczenie kopii potwierdzenia opłaty na podstawie faktury za uzgodnione zajęcia, winno mieć miejsce do 31.08, do godz. 23:59, by zniżki obowiązywały od 1.09 przez cały dany rok szkolny.

***z programu zniżek wyłączeni są Zleceniodawcy, którzy stali się dłużnikami firmy TranslatorKLO lub dokonywali płatności po terminach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *