O TranslatorKLO

Z wykształcenia jestem certyfikowanym nauczycielem języka angielskiego w businessie oraz tłumaczem z uprawnieniami zawodowymi do wykonywania przekładów specjalistycznych, ustnych i pisemnych, z j. angielskiego i j. niemieckiego, spełniającym warunki przyjęcia w poczet członków Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS oraz Rejestru Tłumaczy Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej NOT, a także kwalifikowanym managerem oraz dyplomowanym opiekunem dzieci i młodzieży podczas wyjazdów zorganizowanych.

Od 2007 roku, prowadzę firmę pod nazwą TranslatorKL a od 2018 pod nazwą TranslatorKLO. Zajmuję się przekładem na języki obce i z języków obcych. Tłumaczę teksty zwykłe i specjalistyczne. W mojej firmie można uzyskać pieczęć tłumacza dyplomowanego lub przysięgłego pod wymaganym tłumaczeniem z każdego języka obcego i na każdy język obcy.

Służę wsparciem i fachową pomocą, opartą na doświadczeniu i rzetelnej wiedzy, wszystkim naszym Zleceniodawcom, a jako nauczyciel, przygotowuję dzieci, młodzież i dorosłych do egzaminów językowych na poziomie krajowym i międzynarodowy, z języka angielskiego i niemieckiego. Przeprowadzam stacjonarne i niestacjonarne, letnie i zimowe, warsztaty językowe. We współpracy z native speakerami, umożliwiam dostęp do języków obcych 24 h na dobę.

Jestem autorką artykułów naukowych, biorę udział w konferencjach branżowych oraz piszę e-booki dla tłumaczy oraz osób zainteresowanych językami obcymi. Celem mojej pracy jest przyśpieszenie procesu nauki, ujawnienie możliwości, które drzemią w każdym z nas, oraz przełamanie powszechnych stereotypów związanych z przyswajaniem wiedzy.

Serdecznie zapraszam do współpracy Wszystkich, którzy cenią sobie fachowość, rzetelność i terminową obsługę.

TranslatorKLO – 503 943 720 – info@translatorKL.pl