O TranslatorKLO

Z wykształcenia jestem certyfikowanym nauczycielem języka angielskiego w businessie oraz tłumaczem z uprawnieniami zawodowymi do wykonywania przekładów specjalistycznych, ustnych i pisemnych, z j. angielskiego i j. niemieckiego, spełniającym warunki przyjęcia w poczet członków Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS oraz Rejestru Tłumaczy Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej NOT, a także kwalifikowanym managerem oraz dyplomowanym opiekunem dzieci i młodzieży podczas wyjazdów zorganizowanych.

Od 2007 roku, prowadzę firmę pod nazwą TranslatorKL, a od 2018 pod nazwą TranslatorKLO. Zajmuję się proofreadingiem, brandingiem, copywritingiem, lokalizacją, transkreacją oraz koordynacją prac nad zleceniami przekładowymi. Nie jest mi obca praca pod presją czasu. Tłumaczę teksty zwykłe i specjalistyczne. Wraz z współpracującymi z moją firmą tłumaczami przysięgłymi i dyplomowanymi, tłumaczymy i poświadczamy dokumenty z następujących języków obcych:

Służę wsparciem i fachową pomocą, opartą na doświadczeniu i rzetelnej wiedzy, wszystkim naszym Zleceniodawcom, a jako nauczyciel, przygotowuję dzieci, młodzież i dorosłych do egzaminów językowych na poziomie krajowym i międzynarodowy, z języka angielskiego i niemieckiego.

Przeprowadzam stacjonarne i niestacjonarne, letnie i zimowe, warsztaty językowe. We współpracy z obcokrajowcami, native speakerami [absolwentami UŁ, wydziału anglistyki lub germanistyki, co jest niezwykłą cechą jakościową mojej firmy i rzadkością na polskim rynku usług edukacyjnych], umożliwiam dostęp do języków obcych 24 h na dobę, podczas obozów językowych, organizowanych na naszej farmie edukacyjnej, w Summer House of English.

Jestem autorką artykułów naukowych, biorę udział w konferencjach branżowych oraz piszę e-booki dla tłumaczy oraz osób zainteresowanych nauką języków obcych. Celem mojej pracy w dziedzinie tłumaczeń jest upowszechnienie wiedzy na temat zasad pracy wykwalifikowanego tłumacza, a w dziedzinie nauczania moim celem jest przyśpieszenie procesu nauki, ujawnienie możliwości, które drzemią w każdym z nas, oraz przełamanie powszechnych stereotypów związanych z przyswajaniem wiedzy.

Serdecznie zapraszam do współpracy Wszystkich, którzy cenią sobie fachowość, rzetelność i terminową obsługę.

TranslatorKLO – 503 943 720 – info@translatorKL.pl