Bezpłatny angielski w firmie TranslatorKLO

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników zajęć językowych prowadzonych w naszej firmie na nieodpłatne zajęcia językowe z native speakerem.

CARNIVAL: A FEAST TO CELEBRATE DIVERSITY!

SPEAKERS’ CORNER – 01.2019 roku

Niedługo Mardi Gras, ale póki co KARNAWAŁ, dlatego zdecydowaliśmy, iż tematem przewodnim styczniowego spotkania będą ulubione aktywności Brytyjczyków, czyli gry i zabawy karnawałowe. Uczestnicy spróbują swoich sił podczas komunikowania się przy okazji najpopularniejszej angielskiej gry pod nazwą BINGO z TWISTEM. Nagrodzimy zwycięzców. Kolejną atrakcją będzie MINI GOLF, rozgrywany na torach wysp: Wielka Brytania i Irlandia, gdzie rozmawiać będziemy po angielsku. A jeśli karnawał to MASKI, które wykonamy własnoręcznie. Na koniec przewidujemy KONKURS DLA PIĘKNIE OPISUJĄCYCH. Pod uwagę weźmiemy dokładność opisu versus przedstawiony obraz. Podczas tej aktywności przewidujemy nagrody dla zwycięzców oraz nagrodę publiczności na podstawie głosowania.

Tymczasem, dorośli Uczestnicy Speakers’ Corner zaangażują się w dyskusje na temat karnawału, nie wyłączając estetycznych i nieestetycznych oraz etycznych i nieetycznych aspektów tego wydarzenia. Rzec by można niech żyje bal!

Zatem, zapraszamy wszystkich Uczestników i Uczestniczki naszego Centrum Kształcenia Języków Obcych, na kolejną edycję spotkań w ramach „Speakers’ Corner”, w sobotę, 26.01.2019 roku, na godzinę 15:00 do 16:00 – młodzież, oraz od godziny 16:30 – 17:30 – dorosłych, zajęcia prowadzi dwóch nauczycieli, w tym native speaker – jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

W tym miejscu można podejrzeć zeszłoroczną edycję tego wydarzenia: https://www.youtube.com/watch?v=mfMHpQZJyPA&t=24s

Nasz kanał na YouTube jest dostępny w tym miejscu: https://www.youtube.com/channel/UCCZ7zlOaOodmVsN0ivkT4JA

Bardzo uprzejmie prosimy o przesłanie potwierdzenia obecności pod adres e-mail Centrum: info@translatorKL.pl – z góry dziękujemy.

#translatorKL, #SpeakersCorner, #translatorKLO, #everynookandcrannyofenglishspeakingcommunity

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *