Bezpłatny angielski w firmie TranslatorKLO

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników zajęć językowych prowadzonych w naszej firmie na nieodpłatne zajęcia językowe z native speakerem.

SPEAKERS’ CORNER –  #edutainment 04.2019 roku

W kwietniu rozmawiamy po angielsku przy okazji wyjaśniania, wprowadzania w życie zasad oraz interakcji w trakcie gry pod nazwą: „Magic marbles”. W dalszej kolejności spotkania połączymy zajęcia z informatyki z wykorzystaniem języka angielskiego podczas aktywności pod nazwą „SuperMemo – IT English” – pamiętajcie mieć ze sobą nośniki ze stworzonymi bazami słownikowymi, czyli przyśpieszamy proces nauki i uczymy samodzielności w trakcie nauki języka angielskiego we własnym zakresie, a na koniec rozdamy zdjęcia i posłuchamy waszych opisów.

Zatem, zapraszamy wszystkich uczestników i uczestniczki naszego Centrum Kształcenia Języków Obcych, na nieodpłatne zajęcia językowe w ramach „Speakers’ Corner”, w piątek, 12.04.2019, na godzinę 17:00 do 18:00 – młodzież, oraz od godziny 18:30-19:30 – dorosłych, zajęcia prowadzi dwóch nauczycieli, w tym native speaker – jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

#translatorKL#SpeakersCorner#translatorKLO#everynookandcrannyofenglishspeakingcommunity

 #magicmarbles, #supermemo, #IT4U, #ITEnglish, #nieodplatnyangielski, #darmowyangielski,

Sięgnij po mapkę dojazdu do Biura Tłumaczy i Międzynarodowego Centrum Kształcenia Języków Obcych – TranslatorKL.

Każde spotkanie w naszym gronie rozwija umiejętności komunikowania się w języku angielskim i bawi, nie zapomnij podejrzeć zeszłorocznej edycji tego wydarzenia:

Napisz lub zadzwoń do nas jeśli zainteresowała cię nasza oferta: info@translatorKL.pl , 503 943 720.

Przesuń kursor, a u dołu strony znajdziesz więcej archiwalnych zapisów wideo ze spotkań członków klubu Speakers’ Corner 🙂 .

CARNIVAL: A FEAST TO CELEBRATE DIVERSITY!

SPEAKERS’ CORNER – 01.2019 roku

Niedługo Mardi Gras, ale póki co KARNAWAŁ, dlatego zdecydowaliśmy, iż tematem przewodnim styczniowego spotkania będą ulubione aktywności Brytyjczyków, czyli gry i zabawy karnawałowe. Uczestnicy spróbują swoich sił podczas komunikowania się przy okazji najpopularniejszej angielskiej gry pod nazwą BINGO z TWISTEM. Nagrodzimy zwycięzców. Kolejną atrakcją będzie MINI GOLF, rozgrywany na torach wysp: Wielka Brytania i Irlandia, gdzie rozmawiać będziemy po angielsku. A jeśli karnawał to MASKI, które wykonamy własnoręcznie. Na koniec przewidujemy KONKURS DLA PIĘKNIE OPISUJĄCYCH. Pod uwagę weźmiemy dokładność opisu versus przedstawiony obraz. Podczas tej aktywności przewidujemy nagrody dla zwycięzców oraz nagrodę publiczności na podstawie głosowania.

Tymczasem, dorośli Uczestnicy Speakers’ Corner zaangażują się w dyskusje na temat karnawału, nie wyłączając estetycznych i nieestetycznych oraz etycznych i nieetycznych aspektów tego wydarzenia. Rzec by można niech żyje bal!

Zatem, zapraszamy wszystkich uczestników i uczestniczki naszego Centrum Kształcenia Języków Obcych, na kolejną edycję spotkań w ramach „Speakers’ Corner”, w sobotę, 26.01.2019 roku, na godzinę 15:00 do 16:00 – młodzież, oraz od godziny 16:30 – 17:30 – dorosłych, zajęcia prowadzi dwóch nauczycieli, w tym native speaker – jeszcze raz serdecznie zapraszamy.

W tym miejscu można podejrzeć zeszłoroczną edycję tego wydarzenia:

Nasz kanał na YouTube jest dostępny w tym miejscu:

https://www.youtube.com/channel/UCCZ7zlOaOodmVsN0ivkT4JA

Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie 🙂

Sięgnij po transmisję wideo z wydarzenia:

#translatorKL, #SpeakersCorner, #translatorKLO, #everynookandcrannyofenglishspeakingcommunity

Warto wspomnieć, że koszty wynajmu sali, dodatkowych godzin pracy dwóch nauczycieli, w tym native speakera, wraz z kosztami związanymi z zakupem materiałów niezbędnych do przeprowadzenia dodatkowych zajęć, w całości pokrywała firma TranslatorKLO. Jednocześnie dziękujemy sponsorom i partnerom, którzy partycypowali w kosztach zakupu nagród dla naszych najlepszych uczniów.

Jeśli możesz zostać naszym partnerem lub sponsorem, skontaktuj się z nami: info(at)translatorKL.pl , chętnie podejmiemy współpracę na zasadach barteru.

Nie zapomnij sięgnąć po archiwalne wideo zapisy z naszych nieodpłatnych wydarzeń:

01.19 – Speakers’ Corner

12.18 – Speakers’ Corner

10.18 – Speakers’ Corner

5.18 – Speakers’ Corner

04.18 – Speakers’ Corner

03.18 – Speakers’ Corner

02.18 – Speakers’ Corner

12.17 – Speakers’ Corner

11.17 – Speakers’ Corner

09.17 – Speakers’ Corner

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *