Dla tłumaczy

Firma TranslatorKL organizuje warsztaty dla przyszłych tłumaczy. Celem  projektu jest, jak najlepsze przygotowanie do wykonywanego zawodu kandydatów na tłumaczy. Dbając o wysoką jakość oferowanych usług, stworzyliśmy projekt, dzięki któremu przyszli tłumacze mogą zetknąć się ze sztuką tłumaczenia, dowiedzieć się na czym polega rzetelnie wykonany przekład i czego oczekują przyszli pracodawcy. Dzięki wykładom, zajęciom warsztatowym i video konferencjom przeprowadzanym z udziałem zawodowych tłumaczy, oferujemy unikalną możliwość wymiany doświadczeń i wzięcia udziału w dyskusjach na tematy związane z tłumaczeniem. W ramach projektu przeprowadzone zostaną również szkolenia z zakresu języka rodzimego.

Warsztaty przeprowadzane są w roku szkolnym dla min. 10. osób i obejmują 4 sobotnie spotkania w godzinach 10.00-15.00. Koszt sześciogodzinnego spotkania z 2. piętnastominutowymi przerwami wynsi 490 PLN.

Warsztaty przeprowadzane są w siedzibie firmy TranslatorKL. 

Wszystkie osoby zainteresowane możliwością poszerzenia własnej wiedzy i zdobyciem nowych umiejętności  winny składać swoje oferty pod nasz adres e-mail: info@translatorkl.pl . Z chwilą zebrania wymaganej liczby chętnych, firma TranslatorKL poinformuje wszystkich zainteresowanych o przewidywanym terminie warsztatów.

Opinie i recenzje wydawnictw na temat wartości merytorycznych przedstawionego manuskryptu dostępne są także pod adresem naszych stron internetowych wybierając zakładkę: "SKLEP" a następnie podzakładkę o nazwie: "POMOCE DO NAUKI".

Autor: Kinga Latarska, rok wydania 2014, wyd.1, Łódź,  ISBN978-83-939923-3-1.