OSTOJA TŁUMACZENIOWA 

Wszystkich odwiedzających nas Internautów, zainteresowanych możliwością skorzystania z tanich noclegów (od 20 PLN) w naszej Ostoi Tłumaczeniowej, w Lubanowie, zapraszamy pod ten adres:

http://www.translatorkl.pl/index.php?id=produkt&productId=736 [skopiuj link i wstaw w wyszukiwarkę a następnie naciśnij Enter] .

Pozostałe opisy wyjazdów letnich i zimowych, dla dzieci, młodzieży i dorosłych, organizowane przez firmę TranslatorKL znajdują się tutaj: http://www.translatorkl.pl/index.php?id=advertSpis&kategoria=18 [skopiuj link i wstaw w wyszukiwarkę a następnie naciśnij Enter]

Miło nam poinformować, że od września 2012 roku rozpoczynamy prowadzenie zajęć językowych z języka angielskieigo i/lub j. niemieckiego na terenie naszej Farmy Edukacyjnej w Ostoi Tłumaczeniowej, pod adresem Błaszki-Lubanów 28, woj. łódzkie. Zajęcia dotyczące nauki, korepetycji lub przygotowujące do egzaminów maturalnych, gimnazjalnych, czy międzynarodowych, odbywać będą się regularnie, w każdą sobotę lub niedzielę, w godzinach 10.00-18.00. Istnieje możliwość rozpoczęcia nauki lub kontynuacji nauki innego niż wskazane języki po wcześniejszej konsultacji i umówieniu terminów z pacownikami biura Translator Kinga Latarska. Zajęcia mogą być przeprowadzane grupowo lub indywidualnie, zgodnie z preferencjami zamawiającego. 

Więcej na temat farmy edukacyjnej oraz prowadzonych tam programów zgodnych z podstawą programową dla szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych średnich i wyższych, można przeczytać pod tym adresem: http://www.translatorkl.pl/index.php?id=article&idArtykulu=272

W filii firmy Translator Kinga Latarska przyjmowane będą również zlecenia na tłumaczenia zwykłe i uwierzytelnione (dawniej przysięgłe) kazdego rodzaju dokumentów, takich jak świadectwa maturalne, dowody osobiste, dyplomy ukończenia studiów, suplementy do dyplomów, dowody rejestracyjne czy dokumentacja medyczna. 

Przekładamy z wybranego języka na dany język obcy. Zlecenia przyjmujemy również przez Internet i za posrednictwem adresów e-mail.

Jeśli jest taka potrzeba wykonujemy również usługi dodatkowe np.: "poświadczamy za zgodność dokumenty" - wspomnianych poświadczeń dokonuje się u notariusza przed zleceniem usługii tłumaczenia - zlecając nam tę usługę, Zleceniodawca oszczędza soj czas a następnie tłumaczymy poświadczone dokumenty.

Więcej informacji na temat zasad wspólpracy zamieściliśmy w poszczególnych zakładakach danej kategorii i w Pobieralni - serdecznie zapraszamy do współpracy - zespół nauczycieli i tłumaczy z Translator Kinga Latarska.