MASKOTKI NASZEJ WYSTAWY

Biuro Tłumaczeń i Międzynarodowe Centrum Kształcenia Języków Obcych zaprasza do Salonu Ciekawej Książki w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 282 w dniach 20-22 listopada 2015.

 
Jak zawsze, tak i tym razem pracownicy biura tłumaczeń i centrum kształcenia języków obcych, przygotowali wartościowe upominki z okazji prezentacji swoich publikacji podczas targów ciekawej książki.
 
W roku 2015, zmobilizowani do działania wypowiedzią polskiego aktora B. Lindy, na temat mieszkańców miasta, w którym znajduje się siedziba firmy TranslatorKL.pl, przygotowaliśmy kilka zestawów T-shirtów, które stały się znakiem rozpoznawczym naszego biura tłumaczy podczas targów ciekawej książki. Nasze koszulki z ciekawą ripostą, dostępne były po okazyjnej cenie podczas trwania wystawy.
 
 

 
Kolejną "maskotką" naszego stoiska były nasze kubeczki firmowe, które stały się nagrodami w niezliczonych konkursach czytelniczych, organizowanych na terenie targów w dniach 20-22 listopada 2015 roku.
 
 

 
 
 
 
Na naszych czytelników czekały również wartościowe, i w owym czasie nieodpłatne, dodatki do zakupów wybranych pozycji książkowych, a były nimi pomoce edukacyjne opracowane i wydane nakładem wydawnictwa TranslatorKL.pl. Obecnie wspomniane pomoce, które wspomagają i przyśpieszają proces nauki języków obcych, są do nabycia w tych miejscach naszego sklepu internetowego:
 
 
 
 
 

Na zwycięzców naszych konkursów czekały, również, niebanalne nagrody – 6 sztuk ręcznie wykonanych bombek.

Szczegółowy opis upominków, które obecnie można nabyć w naszym sklepie, znajduje się pod tym adresem.

 
Pisząc i wydając książki, nie można było nie rozdawać naszych zakładek. 
 
Miło nam poinformować, że firma TranslatorKL.pl reprezentuje ekologiczne podejście do biznesu, stąd wszystkie upominki, prezenty, książki i dodatki do zakupionych pozycji przekazywany były w torbach i opakowaniach wykonanych z materiałów recklingowych:
 

 
Tak było w roku 2015, w 2016 planujemy zwiększyć moc atrakcji dla naszych czytelników w dniu święta książki w Łodzi - wszystkich serdecznie zapraszamy do naszego biura i naszego stoiska podczas targów.