KSIĄŻKI

Obecnie jesteśmy na stronach Biura Tłumaczeń i Międzynarodowego Centrum Kształcenia Języków Obcych,  w zakładce o nazwie Publikacje i podzakładce: Książki.

Miło nam powiadomić, że propozycje inspirujących i rozwijających wyobraźnię książek, będą o 30% tańsze w czasie trwania targów.

Agencja tłumaczeniowa - TranslatorKL, jako wystawca V Salonu Ciekawej Książki, zaprasza do zapoznania się z następującymi pozycjami książkowymi:

1/ „Tom’s quiet book” – jest propozycją interesującej i edukacyjnej publikacji, której etapy tworzenia oraz kilka pierwszych stron, można zobaczyć na załączonym poniżej filmie. Serdecznie zachęcamy do zakupu tej pozycji, jako że nasi lektorzy i nauczyciele języków obcych wykorzystują ją podczas pracy z najmłodszymi uczestnikami zajęć i dzięki niej ich podopieczni osiągają bardzo dobre wyniki w bardzo krótkim czasie. 

"Tom's quiet book" jest dla każdego. Dla dorosłych, którzy poszukują na prezent książki, która rozwija wyobraźnię i umiejętności, oraz takiej pozycji, która zajmie uwagę ich pociechy czymś pożytecznym np. nauką liczenia czy powtórką słówek z j. angielskiego lub niemieckiego. Dla dzieci, które chciałyby, by proces nauki przebiegał w sposób ciekawy i zajmujący ich uwagę na dłuższy czas:


 

Zamów książkę.

Poniżej przedstawiamy fotorelację z targów. Na zdjęciach daje zauważyć się niezwykłe i niewymuszone skupienie uwagi, gdy młody człowiek sam zainteresował się książką, która jest kolorowa, przyjazna w dotyku i  daje możliwość kreatywnej zabawy:


 

2/ TRANSLATORKL - SZKIC ZAŁOŻEŃ PROGRAMOWYCH - szczegółowy opis.


 


3/ JAK ZOSTAĆ TŁUMACZEM? - szczegółowy opis.4/ CO CIĘ CZEKA, GDY ZOSTANIESZ TŁUMACZEM? - szczegółowy opis.5/ PRZETARGI - BŁOGOSŁAWIEŃSTWO CZY PRZEKLEŃSTWO DLA WSPÓŁCZESNYCH TŁUMACZY?  - szczegółowy opis.

 

6/ od 2016: TENDERS - A CURSE  or  A BLESSING for NOWADAYS TRANSLATORS? - fragment książki udostępniony został pod tym adresem. 

Podczas trwania targów, cztery powyższe pozycje dostępne były zarówno w wersji papierowej, jak i cyfrowej:


 

Miło nam poinformować, że firma TranslatorKL.pl reprezentuje ekologiczne podejście do biznesu, stąd wszystkie upominki, prezenty, książki i dodatki do zakupionych pozycji przekazywany były w torbach i opakowaniach wykonanych z materiałów recklingowych:

Zleć wykonanie torby.

Zleć wykonanie etuii na CD.

 

Skorzystaj z szansy na nieodpłatne zaproszenie na targii ciekawej książki i kolejne zniżki oferowane podczas czytelniczego święta przez oficyny wydawnicze.

Osoby zainteresowane nowościami z naszej firmy – zapraszamy do rejestracji na naszym portalu.