ZAPROSZENIA

Jesteśmy na stronach Biura Tłumaczeń i Międzynarodowego Centrum Kształcenia Języków Obcych,  w zakładce o nazwie Publikacje i podzakładce -  Zaproszenia.
 
Co roku, w Łodzi, odbywają się targii ciekawej książki. W związku z tym, że biuro Translator Kinga Latarska oprócz współpracy z twórcami książek, przy okazji ich przekładu, jest również domem wydawniczym, który wydał już pięć własnych książek, oraz kilkanaście pomocy do nauki języków obcych, których celem jest urozmaicenie, wzbogacenie i przyśpieszenie procesu kształcenia umiejętności językowych, dlatego w roku 2015 przyszedł czas, by pokazać się światu i wziąć udział w wydarzeniu wystawienniczym, jakim jest V Salon Ciekawej Książki. 
 
Mimo, że wstęp na teren targów jest odpłatny, to mamy dla odwiedzających internetowe strony naszego biura loterię, w której można wylosować 5 zaproszeń, dzięki którym wstęp do salonu ciekawej książki będzie zwolniony z opłat.
 
 
Zasady przystąpienia do losowania są następujące:
 
1/ wystarczy przesłać zgłoszenie pod adres e-mail naszego biura, który znajduje się w zakładce Kontakt;
 
2/ do tematu wiadomości prosimy skopiować następującą informację: Wydawnictwo TranslatorKL.pl;
 
3/ w treści wiadomości prosimy podać: 
 
a/ imię i nazwisko:..........................................................., 
 
b/ adres e-mail: ..............................................................., oraz
 
4/ zamieścić treść formuły:
 
„Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych z firmy Translator Kinga Latarska pod wyżej wymieniony adres e-mail, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2012 r.; (Dz. U. nr 144 poz. 1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.”
 
5/ data:............................................;
 
6/ podpis: .................................................... . 
 
LUB:
 
Zaproszenia
 
pobrać przygotowany formularz: LOSOWANIE.docx, zapisać go pod nazwą: Wydawnictwo TranslatorKL.pl, otworzyć, uzupełnić, załączyć do wiadomości o treści: Wydawnictwo TranslatorKL.pl i odesłać pod adres z zakładki pod nazwą Kontakt.
 
Osoby, które otrzymają zaproszenia w drodze losowania będą powiadomione droga elektroniczną. Zaproszenia będzie można odebrać w siedzibie naszego biura, lub u naszego przedstawiciela każdego dnia targów, w godzinach 10.00-18.00, a w ostatnim dniu wystawy w godzinach 10:00 – 16:00.
 
Zachęcamy do spotkania z nami podczas targów interesującej książki i życzymy powodzenia w losowaniu – zespół Translator Kinga Latarska