E-learning

Nauka języka na odległość, zdalnie, czyli e-learning

Wykwalifikowani pracownicy firmy TranslatorKL proponują nowoczesne techniki zdobywania wiedzy, do których zalicza się również e-learning. Zajęcia przeprowadzane są na każdym poziomie znajomości  języka. W swej codziennej pracy do przeprowadzenia zajęć na odległość wykorzystujemy  nieodpłatny komunikator Skype. Tym samym, podstawowym wymogiem do przeprowadzenia zajęć jest sprawnie działąjący u Zamawiającego komunikator Skype (łącznie z mikrofonem, kamerą internetową i słuchawkami).

Prace domowe oraz wszelkie informacje zwrotne na temat postępów w nauce przesyłane są pod adres skrzynek e-mail Zleceniodawców.

Zajęcia na odległość trwają minimum 45 min. Po zakończonych zajęciach online, uczestnicy muszą jeszcze pamiętać, by zarezerwować  od 5. do 7. godzin zegarowych na wykonanie zlecanych prac dodatkowych. Każdy uczestnik  ma własne konto na naszym serwerze, gdzie prowadzący zamieszczają prace do opracowania lub sprawdzone prace domowe, do pobrania i wglądu o każdej porze dnia i nocy przez Uczestników zajęć .System jest tak przygotowany, by był dostępny dla Użytkowników za pomocą jednego kliknięcia myszy lub przycisku na klawiaturze komputera. Jest niewymagający i wyjątkowo prosty w obsłudze.

Firma TranslatorKL zapewnia autorskie materiały do nauki języka na odległość na każdym poziomie.

Materiały autorskie firmy TranslatorKL w postaci plików .pdf, .jpg, mp3 lub video do samodzielnej praktyki, przekazywane są Słuchaczowi  po zakończeniu każdych zajęć za pośrednictwem poczty elektronicznej i utworzonych kont osobistych na naszych serwerach.

Harmonogram spotkań, obowizujący obie współpracujące ze sobą strony, jest ustalany na podstawie informacji wpisanych przez Uczestnika zajęć do tego formularza.

Liczbę spotkań określa Zamawiający.

Cena za 45 min. uzależniona jest od liczby wykupionych spotkań.

Przygotowanie dokumentów dla Zamawiającego następuje po przesłaniu wyżej wymienionego formularza. Dalsze wskazówki, dotyczące kolejnych etapów realizacji zamówienia, są sukcesywnie przesyłane przez pracowników firmy TranslatorKL pod adres e-mail Zleceniodawcy po dostarczeniu, pod nasz adres e-mail, prawidłowo wypełnionego formularza.

Proponowany przez nas system zapewnia szybki przepływ informacji, a co najważniejsze oszczędza czas Zleceniodawcy.


 

(*) Skuteczne polecenie naszych usług oznacza polubienie naszego profilu na Facebooku (Like) i udostępnienie na swojej osi czasu powyższego baneru przyciskiem "Udostępnij".

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi warunkami oferty, która znajduje się w Pobieralni pod nazywą: TRANSLATOR-JĘZYKOWY FORMULARZ ZBIORCZY.

Przejdź do formularza bezpłatnej wyceny zajęć językowych typu e-learning.