Konwersacje

W firmie Translator wszystko jest możliwe w związku z tym stworzyliśmy naszym Zleceniodawcom możliwość wykupienia jedynie usługi typu konwersacje. Na specjalne życzenie Zleceniodawcy, pracownicy firmy Translator ćwiczą ze Zleceniodawcą jedynie praktyczne zastosowanie języka.

Zajęcia przygotowywane są zgodnie z preferencjami leksykalnymi Zleceniodawcy.

Należy jednak pamiętać o tym, że by zajęcia odbyły się sprawnie, Zleceniodawca winien wykazać się praktyczną znajomością zagadnień leksyklanych oraz gramatycznych.

W przeciwnym razie sugerujemy wybór usługi typu korepetycje, by  odświeżyć wiedzę lub tok zajęć indywidualnych, by jak najszybciej nadrobić braki i móc skupić się wyłącznie na konwersacjach.

W związku z powyższym firma Translator zastrzega sobie prawo do odpłatnej weryfikacji stanu wiedzy przyszłego Zleceniodawcy lub Uczestnika zajęć.

W razie dodatkowych pytań prosimy korzystać z tego formularza - bardzo chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Poniżej załączamy film z zajęć, które miały na celu rozmowy w j. angielskim na podstawie słownictwa poznanego na zajęciach w szkole:

 

 

      


 

Od roku szkolnego 2012/2013 wprowadzamy możliwość wykupienia zajęć indywidualnych z Native Speakerem - rodzimym użytkownikiem języka angielskiego lub niemieckiego. Zajęcia kowersacyjne odywają się w siedziie firmy Translatorkl zgodnie z wcześniej określonymi preferencjami Zleceniodawcy. Więcej informacji udzielamy w odpowiedzi na zapytania skierowne pod adres e-mail biura Translatorkl lub w odpowiedzi na złożone formularze aplikacji.
 


 

(*) Skuteczne polecenie naszych usług oznacza polubienie naszego profilu na Facebooku (Like) i udostępnienie na swojej osi czasu powyższego baneru przyciskiem "Udostępnij".

Serdecznie zapraszamy do owocnej współpracy - zespół lektorów firmy Translatorkl.